O kancelarii

Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu stawia sobie za główny cel świadczenie usług prawnych najwyższej jakości oraz rzetelną i profesjonalną obsługę prawną osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Rodzaj oraz zakres świadczonych usług jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki przedstawionego problemu.

Kancelaria zapewnia rzetelną analizę sprawy, pomoc i dyspozycyjność na każdym etapie świadczonej usługi prawnej. Współpraca klienta z kancelarią oparta jest na wzajemnym zaufaniu , a obowiązki zawodowe wykonywane są przy dołożeniu należytej staranności.

W naszym zawodzie kierujemy się zasadami godności zawodu i etyki zawodowej, a do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie. Kancelaria powstała jako odpowiedź na rosnące potrzeby i świadomość prawną klientów oraz przedsiębiorców, poszukujących kompleksowej obsługi prawnej i doradztwa, wyróżniającego się rzetelnością i wysokim poziomem merytorycznym.

Nasze doświadczenie pozwala na znajdowanie szybkich i skutecznych rozwiązań, a naszym Klientom na oszczędność czasu i pieniędzy. Klientami Kancelarii są osoby fizyczne oraz przedsiębiorcy. Kancelaria świadczy zarówno kompleksową obsługę podmiotów korporacyjnych, jak również pomoc i doradztwo osobom fizycznym, we wszystkich sprawach związanych z prawem cywilnym, w tym z windykacją należności i dochodzeniem odszkodowań.

Kancelaria udziela porad prawnych, opracowuje projekty aktów prawnych, opinii oraz umów prawnych, zapewnia reprezentację przed organami sądowymi, prokuratorskimi oraz administracji publicznej. Kancelaria wyspecjalizowała się w następujących dziedzinach prawa. W ramach współpracy z Kancelarią Adwokacką we Wrocławiu możliwe jest też korzystanie ze stałej obsługi prawnej. Pozwala to na korzystanie z usług prawniczych w wymiarze czasowym i na warunkach ustalonych w umowie o stałą obsługę prawną.

Umowa o stałą obsługę prawną daje klientowi najbardziej komfortowe warunki korzystania z pomocy prawnej. Jednocześnie pozwala najlepiej zoptymalizować koszt zamawianych usług prawnych oraz dostosować szybkość ich świadczenia do potrzeb danego przedsiębiorcy.