Zadzwoń (Pn-Pt 8:00-16:00) : +48 609 780 770

Sprawy pilne po 19:00 tylko SMS lub mail adwokat@zmyslowska.pl

email: adwokat@zmyslowska.pl

fiat iustitia, et pereat mundus -
sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby świat miał zginąć

hominum causa omne ius constitutum sit -
wszelkie prawo winno być stanowione ze względu na człowieka

Parę słów o mnie

Nazywam się Małgorzata Zmysłowska. Od 2013 roku jestem adwokatem. Skończyłam prawo na Uniwersytecie Wrocławskim, a wcześniej Liceum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej we Wrocławiu. Odkąd pamiętam zawsze chciałam być prawnikiem, a na pewno po emisji pierwszego odcinka Ally McBeal 🙂 Słucham ludzi i rozumiem ich problemy. Potrafię doradzić i wiem co zrobić, aby skutecznie pomóc w trudnych sytuacjach życiowych.  

Nasza współpraca była wspaniała, lepiej nie mogłam trafić. Pomoc jaką otrzymałam od Pani Mecenas to najlepszy dar od losu. Pełen profesjonalizm, empatia, wyrozumiałość oraz wiedza na najwyższym poziomie. Każdej osobie, której poleciłam Panią Małgorzatę były w 100% zadowolone więc to musi o czymś świadczyć. POLECAM KAŻDEMU!!!

Agata K

Pani adwokat Małgorzata Zmysłowska prowadziła dla mnie z pozytywnym skutkiem, skomplikowaną sprawę rozwodową z orzeczeniem winy mojego męża. Profesjonalnie z dużym zaangażowaniem i empatią podchodziła do swojej pracy. Panią Małgorzatę cechuje wysoka kultura osobista, jest cierpliwa, obowiązkowa i punktualna, ma świetny kontakt z klientem. Gorąco polecam kancelarię adwokacką pani Małgorzaty Zmysłowskiej. Bardzo Dziękuję Pani Małgorzato.

Dorota D.
Pomoc prawna w kancelarii

lub w formie wideo konferencji

Możliwość dojazdu do klienta

w sytuacjach wyjątkowych

Wrocław

oraz Ząbkowice Śląskie

Możliwość płatności kartą

MasterCard / Visa