Zadzwoń (Pn-Pt 8:00-16:00) : +48 609 780 770

Sprawy pilne po 19:00 tylko SMS lub mail adwokat@zmyslowska.pl

email: adwokat@zmyslowska.pl

Windykacja Należności

Jeżeli Państwa firma posiada kilku niesolidnych odbiorców , jesteśmy tutaj, aby pomóc Państwu w efektywnej i skutecznej windykacji. Wspólnie ustalamy zakres współpracy, od wysłania przedsądowego wezwania do zapłaty do egzekucji zadłużenia.

To Państwa działalność jest dla nas priorytetem i dlatego wdrażamy skuteczne strategie windykacyjne. Współpracując z Naszą Kancelarią Państwa firma zyskuje przede wszystkim sprawną i szybką windykację należności, która uwolni Państwa od straconego czasu i energii koniecznej do obsługi tego procesu, pomoc prawną, wsparcie oraz informacje na każdym etapie windykacji.

W ramach zlecanych spraw Kancelaria jest gotowa reprezentować klienta w postępowaniach przed sądami powszechnymi w celu uzyskania tytułu wykonawczego. Obsługa wierzytelności na tym etapie postępowania obejmuje w szczególności: sprawdzenie, potwierdzenie i uaktualnienie danych dłużnika (ściągnięcie aktualnego wypisu z ewidencji działalności gospodarczej, poszukiwania przez GUS, urzędy skarbowe i inne), przygotowanie pełnej dokumentacji procesowej (sporządzenie pozwu i innych pism procesowych), złożenie wymaganych dokumentów do właściwego sądu, reprezentowanie klienta w postępowaniu zwykłym, a w razie potrzeby, również odwoławczym, nadzór nad poprawnością przebiegu postępowania sądowego.

Windykacja Należności Wrocław – Budowany jest optymalny proces windykacyjny dostosowany do potrzeb klienta i w całości wypełniający jego cele strategiczne. To proces umożliwiający osiągnięcie najwyższej efektywności działań przy zastosowaniu optymalnych rozwiązań. Opracowany proces gwarantuje pełne bezpieczeństwo zarówno w zakresie przetwarzania, obróbki informacji oraz ciągłości działania, jak i w kontaktach z dłużnikami. Wdrożony proces windykacyjny podlega stałej kontroli. Pozyskiwane w procesie dane poddawane są analizie. W jej wyniku uruchamiane zostają działania optymalizujące proces.

Działania windykacyjne maja na celu odzyskanie należności w maksymalnie krótkim okresie przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych narzędzi dla danej kategorii wierzytelności. W jej ramach Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu obsługuje sprawy w każdym stadium przeterminowania i o różnym statusie np :

  • przed wejściem na drogę sądową,
  • z tytułem wykonawczym i po bezskutecznej egzekucji komorniczej,
  • obsługiwane uprzednio przez inne podmioty zajmujące się windykacją należności.
Pomoc prawna w kancelarii

lub w formie wideo konferencji

Możliwość dojazdu do klienta

w sytuacjach wyjątkowych

Wrocław

oraz Ząbkowice Śląskie

Możliwość płatności kartą

MasterCard / Visa