Zadzwoń (Pn-Pt 8:00-16:00) : +48 609 780 770

Sprawy pilne po 19:00 tylko SMS lub mail adwokat@zmyslowska.pl

email: adwokat@zmyslowska.pl

Porada Prawna

Porada Prawna

Forma porady prawnej jest zgodna z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez danego klienta. Często wystarczają tylko ustne konsultacje lub krótkie wyjaśnienia na piśmie. W bardziej skomplikowanych stanach prawnych sporządza się szczegółowe analizy i opinie.

Umowa o stałą obsługę prawną daje klientowi najbardziej komfortowe warunki korzystania z pomocy prawnej. Jednocześnie pozwala najlepiej zoptymalizować koszt zamawianych usług prawnych oraz dostosować szybkość ich świadczenia do potrzeb danego przedsiębiorcy.

Przykładowo można wskazać następujące zalety zawarcia umowy o stałą obsługę prawną:

 • niższe koszty usług prawnych niż przy zamówieniach jednorazowych,
 • możliwość określenia z góry kosztów obsługi prawnej,
 • łatwość i szybkość kontaktu z Kancelarią (telefonicznie, emailem, itp.),
 • możliwość ustalenia wizyt prawnika w firmie o określonej godzinie i w określone dni tygodnia,
 • lepsza, bieżąca znajomość problemów i spraw wewnętrznych firmy przez Kancelarię, co wpływa na szybkość oraz jakość świadczonych usług,
 • udzielanie informacji prawnych o nowych regulacjach prawnych ważnych w działalności danego przedsiębiorcy,
 • opracowanie i stosowanie wzorów umów dostosowanych do potrzeb konkretnego klienta.

Adwokat Małgorzata Zmysłowska zajmuje się udzielaniem porad prawnych dla mieszkańców miasta Wrocławia i Ząbkowic Śląskich. Odwiedzając naszą kancelarię uzyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości usługi. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe może być odnalezienie się w otoczeniu paragrafów i ustaw, tworzących polskie prawo. Adwokat udzieli Państwu konsultacji zarówno ustnej jak i pisemnej. Potrafimy rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sprawy, dokładnie analizując i oceniając dostępne drogi postępowania, by następnie indywidualnie dobrać tą najwłaściwszą – najbardziej korzystną dla klienta. Mają Państwo również możliwość zawarcia umowy z naszą kancelarią, której przedmiotem będzie stała obsługa prawna firmy. Do współpracy zapraszamy także osoby indywidualne.

Pragniemy zapewnić naszym Klientom jak największy komfort korzystania z naszej pomocy, nie narażając Państwa na zbyt duże koszty. Adwokat na każdym etapie współpracy stara się jak najbardziej zoptymalizować zarówno cenę usługi,  jak i szybkość jej świadczenia.

Usługi adwokackie na rzecz klientów indywidualnych świadczone są w następujących formach :

 •  ustne porady prawne udzielane na spotkaniu,
 •  pisemne opinie i analizy,
 •  prowadzenie negocjacji np: w sprawach rozwodowych, rodzinnych, o podział majątku,
 •  reprezentacja przed sądami w charakterze pełnomocnika procesowego przed wszystkimi sądami powszechnymi, administracyjnymi przed SN i NSA.
Pomoc prawna w kancelarii

lub w formie wideo konferencji

Możliwość dojazdu do klienta

w sytuacjach wyjątkowych

Wrocław

oraz Ząbkowice Śląskie

Możliwość płatności kartą

MasterCard / Visa