Zadzwoń (Pn-Pt 8:00-16:00) : +48 609 780 770

Sprawy pilne po 19:00 tylko SMS lub mail adwokat@zmyslowska.pl

email: adwokat@zmyslowska.pl

Regulamin pomocy online – Pomoc Prawna Online

Regulamin – Pomocy prawnej – online

Porada On-line służy do udzielania na zlecenie Klienta porad prawnych oraz sporządzania dokumentów. W ramach niniejszej usługi mogą Państwo zamówić przygotowanie różnego rodzaju pism lub umów, a także otrzymać profesjonalną opinię dotyczącą konkretnego zagadnienia prawnego. W tym celu należy wypełnić formularz i załączyć dokumenty niezbędne w sprawie. Na podstawie kompletnego zgłoszenia i po zapoznaniu się z treścią zagadnienia, nasza Kancelaria ustali koszt porady on-line i poinformuje Państwa o wysokości honorarium oraz terminie realizacji usługi. Do realizacji zlecenia przystąpimy niezwłocznie po zaakceptowaniu przez Państwa ustalonych warunków oraz zaksięgowaniu wpłaty na wskazanym poniżej koncie.

m Bank nr konta : 73 1140 2004 0000 3002 7472 8075

Kancelaria zastrzega sobie prawo do zadawania dodatkowych pytań, niezbędnych dla rzetelnego rozwiązania zagadnienia prawnego. Jeżeli Państwa sprawa będzie wymagała sporządzenia pisma, przygotujemy je i wyślemy droga elektroniczną, faksem lub za pośrednictwem poczty pod wskazany przez Państwa adres.

Pomoc Prawna Online – Wyceny

Wycena On-line służy do udzielania informacji o kosztach związanych z planowanymi sprawami. Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem wyceny on-line, prosimy o wypełnienie formularza oraz załączenie niezbędnych dokumentów w sprawie. Na tej podstawie poinformujemy Państwa o kosztach związanych z prowadzeniem danej sprawy przez naszą Kancelarię. Przed sporządzeniem wyceny Kancelaria zastrzega sobie prawo do zadawania dodatkowych pytań w celu uzyskania informacji potrzebnych do pełnej analizy sprawy i rzetelnej wyceny. Wycena on-line jest usługą bezpłatną, a termin jej realizacji uzależniony jest od stopnia zawiłości sprawy .

Pomoc prawna w kancelarii

lub w formie wideo konferencji

Możliwość dojazdu do klienta

w sytuacjach wyjątkowych

Wrocław

oraz Ząbkowice Śląskie

Możliwość płatności kartą

MasterCard / Visa